BIOGRAFIA
DZIAŁALNOŚĆ
DYSKOGRAFIA
ZDJĘCIA
SPRZĘT
SYGNATURY
ARTUKUŁY
TABULATURY
TEKSTY

BARMAN

LINKI

KSIĘGA GOŚCI

 

 


Management G N’R-Big FD- wytoczył sprawę byłym członkom grupy Slashowi i Dufa McKaganowi. Zarzuca im złamanie kontraktu, każdemu grozi zapłacenie po 400 tysięcy dolarów. Chodzi np. o niezapłacone firmie należności za wydany niedawno album Live Era 1987-93 ( jest to rzekomo bezpośrednim efektem dawnej pracy managementu dla zespołu), oraz o brak w kasie Big F D wpływów z pracy muzyków poza grupa. Muzycy zobowiązali się do czegoś takiego w kontrakcie podpisanym jeszcze w 1991 roku i obowiązuje ich on podobno, mimo, że od lat pracują z innymi impresariami.
     Tymczasem- Tymczasem pierwszym od lat wywiadzie- o dawnych kolegach z G N’R wypowiedział się Axl Rose. To stara śpiewka, która mówią ci, gdy jesteś młody: "nie kupuj samochodu z przyjaciółmi". Nikt nie może przejąć kierownicy. Każdy prowadzi. I kiedy walczy kilku kolesiów, samochód jedzie prosto w przepaść. Teraźniejszość wygląda następująco: idźcie kupić solowe płyty tych gości. Maja fajne pomysły, ale nie pasowałby one do G N’R. Ten zespół był jak dawni Stonesi: niekoniecznie przyjaźnie nastawiona do siebie grupka facetów.
     O nowej płycie, Chinese Democracy (na której słychać wpływy elektroniczne) Axl mówi: Chciałbym stopniowo wprowadzić część starych fanów w XXI wiek.