BIOGRAFIA
DZIAŁALNOŚĆ
DYSKOGRAFIA
ZDJĘCIA
SPRZĘT
SYGNATURY
ARTUKUŁY
TABULATURY
TEKSTY

BARMAN

LINKI

KSIĘGA GOŚCI


Renee i SlashTournee „Use Your Illusin” rozpoczęło się 9.05.92 r. wFrancisco. Od tamtej pory Axl, Slash, Gilby Clarke, Duff Mc Kagan, Matt Sorum i Dizzy Reed wystąpili na scenie około 250 razy. W sumie 3 600 000 fanów na wszystkich pięciu kontynentach widziano szalony show Gunów. Obecnie chłopcy koncertują w europie.
     Aby uniknąć całego stresu związanego z trasą koncertową, mieszkają tylko w najlepszych hotelach, wynajmują przeważnie całe dwa pietra dla siebie i ekipy towarzyszącej (72 osoby). Menażer, zespół i opiekunowie przylatują prywatnym samolotem na miejsce koncertów.
     Slash, któremu stale towarzyszy teraz jego żona Renee, ustatkował się. Małżonka nie musi już drżeć o jego wierność. O wiele bardziej powinna martwić się o zdrowie męża. A to, dlatego, że Slash ma nowe hobby: bungee-jumping, czyli skoki na linie. Cherlawy gitarero odważnie stanął na wysokim moście i, przymocowany doń gumową liną, skoczył w dół. Wysportowany 27- letni rockmen, który już jako nastolatek uprawiał karkołomny motocross, skakał wielokrotnie. „Od tego uczucia można się uzależnić”- przyznał. Aby pozbyć się nadmiaru adrenaliny, cztery kolejne dni poświęcił Slash na nurkowanie. Na słynnej Great Barrier Reef penetrował razem ze swoją Reene fascynując podwodny świat.
     Gdy nie ma koncertów, chłopcy chętnie odwiedzają knajpy. W rock
owym klubie „Springfield” w King’s Cross Slash, Gilby i perkusista Matt spotkali wokalistę Skid Row, Sebastiana Bacha. Jasne, że w tej sytuacji wieczór wydłużył się nieco. „Opróżniliśmy barek do cna”.- szczyci się Sebastian we właściwy sobie sposób.
     Czterej rockerzy rozmawiali także w Niemczech. „Dużo tam ładnych dziewczyn i dobrego piwa- zgadzają się Slash i Sebastian. W maju Guni znowu odwiedzili Niemcy. Gdy Slash opowiedział Sebastianowi o swoich przygodach z bungee-jumping, tamten przezwał go od razu „Jumping Slash Flash”, od starego hitu Stonesów „Jumping Jack Flash”. W czasie pobytu w Australii odbyła się konferencja prasowa. Honory domu pełnił Slash i Duff. Axl, który, jak wiadomo, nie nawiedzi wywiadów, nie pojawił się. Oto kilka dziwnych pytań australijskich dziennikarzy:

Czy niszczycie swoje pokoje hotelowe?
Slash: „Nie, kiedyś to robiliśmy. Od tamtych czasów wydorośleliśmy. Można aby tez powiedzieć, że ta przyjemność stała się na dłuższą metę zbyt droga!”

Nie macie uczucia, że podczas koncertu Axl kradnie wam widowisko?
Slash: „Axl jest fanatycznym frontmanem, najlepszym, jakiego moglibyśmy sobie życzyć. Niewielu jest wokalistów rockowych, który tak świetnie dają sobie radę z publicznością jak on.”
Duff: „Uważam, że zarówno, Axl, jak i Slash, są frontmanami. Nikt w zespole nie jest o to zazdrosny.”

Co Twoja żona Reene sadzi na temat Twych wężów?
Slash: „ Zanim wprowadziła się do mnie, byliśmy ze sobą trzy lata. Miała, więc dużo czasu, by przyzwyczaić się do nich. Poza tym moje boa jest całkiem miłe. Ale aligator siedzi teraz spokojnie w garażu!”